1 Tv Georgia

1 Tv Georgia

Gürcistan kanalı olarak yayın hayatına 1956 yılından bu yana devam eden 1 TV Georgia kanalı, bu anlamda uzun soluklu bir televizyon kanalı özelliğini de taşıyor. Kanalın Latin dilinde yayın yapan resmi internet sitesinde uluslararası anlamda da her ülkeye yayın hizmeti sunan canlı yayın bağlantısı bulunmaktadır. Kanalı internetten değil de televizyon üzerinden seyretmek için ise frekans bilgilerini bilmek gerekmektedir. Bu frekans bilgilerinden yola çıkılarak kanalın tüm yayınını şifresiz olarak seyretme imkanını elde edebiliriz. 1 TV Georgia kanalı, Azerspace 1 uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. Genel olarak yayınlamış olduğu programlar gündem, haber bültenleri ve Gürcistan ligine ait spor haberlerinden oluşmaktadır. Kanalın önde gelen bir özelliği de şifresiz olarak UEFA ve Şampiyonlar Ligi yayınlarını yapmasıdır.

UEFA VE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI ŞİFRESİZ 

UEFA ve Şampiyonlar Ligi maçlarını kesintisiz olarak ekranlara taşıyan televizyon kanalı bu yönden her ülkenin takip ettiği kanallardan birisi olmaya devam ediyor. Şifresiz ve ücretsiz olarak yayınına kaldığı yerden devam eden bu yarım asırlık televizyon kanalı yayınlamış olduğu televizyon programları ve maç yayınlarının gösterim hakkını elinde tutması yönüyle de dikkat çekmektedir.

1 TV GEORGIA FREKANS BİLGİLERİ

1 TV Georgia kanalının en güncel frekans bilgisi şöyle:

Uydu: Azerspace 1
Frekans: 11094
Sembol oranı: 30000
Fec değeri: 5/6
Polarizasyon: Yatay

Bu en güncel frekans bilgilerini kullanarak da uydu yayıncılığı sistemi üzerinden de kanala yüksek çözünürlük destekleyen televizyon sistemlerinde Hd yayınla diğer televizyon sistemlerinde SD yayınla yani normal karasal yayın çözünürlüğünde ulaşabilmek mümkündür. Kanalda İngilizce dilinde maç yayınları yapılarak uluslararası ortak kullanılan bir dil olması yönüyle karşılaşmalarda bu dil tercih edilmektedir. Bunun dışında resmi dilini de kendi yayınlarında kullanarak yayıncılık anlayışını bu şekilde sürdürmektedir.  istanbul escort

Kanal Adı: 1 Tv Georgia
Kategori: Yabancı