A2 Tv

A2 Tv

A2 TV son günlerde talep gören dizi kanallarından biri olup daha önce yayınlanmış dizileri tekrar ekrana getirmektedir. Kanalın sunduğu bu hizmet sayesinde daha önce takip edemediği dizileri yeniden izleme olanağı sunan çok sayıda izleyici bu kanalı tercih etmekte. Ayrıca kanalın günün her saatinde farklı dizileri izleyici karşısına çıkarması da izlenmesini sağlamaktadır.

Özellikle Atv kanalının daha önce yayınlanmış çok sayıda dizisini tekrar ekranlara taşıyan kanalın çocuk dizilerini yayınlaması çocuklar tarafından da tercih edilmesini sağlıyor.
Kanalın resmi bir internet sitesi bulunmakta olup bu sayede tüm gün yayın akışını öğrenmek mümkün olabilmekte. Ayrıca site üzerinden canlı olarak ta izlenebilmektedir. Kanalın çok sayıda uydu alıcısı sayesinde izlenme olanağı bulunabilmesi de izleyenlerin rahatlığı için sağlanmış durumda. Kanal içerisinde bazı sinema filmleri de yer almakta olup genellikle beğenilen sinemaların tekrar ekrana getirilmesi şeklinde uygulanmakta. Kanalı gece saatlerinde de takip eden çok sayıda izleyici bulunmakta olup bunların büyük bir çoğunluğu da takip ettiği dizinin tekrarını izleyerek bir sonraki bölümde daha anlaşılır olmasını sağlamak amacını güdüyor.

Kanalın sitesi üzerinden izleyenlerin iletişim numaralarını alarak iletişim kurmaları da sağlanmış durumda. Bu sayede kanal izleyici yorumlarını dinleyerek istek ve talepleri değerlendirme amacı gütmekte. Ayrıca kanalı arayan çok sayıda izleyici daha önce yayınlanmış bazı dizilerin kanal üzerinden tekrar yayınlanmasını da talep edebilmekteler. Kanal bu tür talepleri değerlendirerek izleyici beğenisi kazanma yönünde politikalar belirliyor.

Kanal Adı: A2 Tv
Kategori: Ulusal