ATV Avrupa

Atv Avrupa

Turkuvaz Medya Grubuna bağlı olarak yayın yapan Türkiye’nin önde gelen televizyon kanalıdır. Televizyon kanalı ATV ile eş zamanlı yayın yapmakta ancak reklamları Avrupa bazlı olarak yer almaktadır. Bunun dışında canlı yayınlar eş zamanlı olarak yürütülmekte olup diğer bant yayınlar arşivden seçilen diziler ve filmlerden oluşmaktadır.

Televizyon kanalı yüksek çözünürlük kalitesinde yayıncılık anlayışını sürdürerek Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın hayatını sürdürmektedir. Türksat 4A uydusu üzerinden en güncel frekans bilgisiyle kanala erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Televizyon kanalıyla yurt dışındaki soydaşların da ATV kanalını seyretmesi ve Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeleri an be an takip etmesi amaçlanmaktadır.

Televizyon kanalının bu anlamda öne çıkan programları arasında Cem Öğretir İle Ana Haber Bülteni programı gelmektedir. Bunun dışında yüksek izlenme kitlesine sahip dizileri arasında gelmesi bakımından Sen Anlat Karadeniz, Aşk ve Mavi, Bahtiyar Ölmez gibi dizilerini sıralamak mümkün olmaktadır. Tümüyle bu program ve dizilerini eş zamanlı olarak bu kanal üzerinden de kesintisiz bir şekilde seyretme imkanını elde edebilirsiniz.

Televizyon kanalının güncel frekans değerleri ise şu şekildedir

-Türksat 4A uydusu
-11883 frekans
-4800 sembol oranı
-5/6 fec değeri

Dikey-Vertical olarak izlenebilmektedir. Böylelikle yurt dışındaki soydaşlarımızın da ATV ekranındaki tüm güncel programları, dizileri takip etmesi, kesintisiz yüksek görüntü kalitesinde dünyadaki ve Türkiye’deki bütün gelişmeleri sıcağı sıcağına anlık izleyebilmesi imkanı bulunmaktadır. Televizyon kanalı bu anlamda ATV’nin Avrupa kanalı olma özelliğindedir.

Kanal Adı: ATV Avrupa
Kategori: Ulusal