Bjk Tv

Bjk Tv

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi televizyon kanalı olan BJK TV, 2004 yılında test yayınıyla yayın hayatına başlamıştır. 2005 yılında düzenli yayına geçen kanal, taraftarlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Digitürk üyeleri hiçbir ücret ödemeden kanalın yayınlarını seyredebilmektedir. 14 Ağustos 2015 tarihinden itibaren BJK TV’nin internet ortamından izlenebilmesi mümkün olmuştur.

BJK TV içerisinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü’yle alakalı çeşitli haberler, tv programları ve özel söyleşiler yayınlamaktadır. Bu yayınları internet sitesi içerisindeki kanal yayınından seyredebilmeniz mümkündür. Kesintisiz bir şekilde bulunduğunuz yerde internet varsa; BJK kanalını izleyebilirsiniz.

Top Bizde, En Baba Kartal, Ajans Beşiktaş, Kartal Günlüğü ve Nokta Tahminler gibi çeşitli programların yer aldığı kanal, spor türünde yayın yapmaktadır. BJK kanalını canlı seyredebilmek için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Web sitesinden açtığınız yayın sayesinde o andaki programı seyredebilirsiniz. Donmadan seyredeceğiniz yayın ile programların tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Beğendiğiniz programları kaçırmadan izleyerek, istediğiniz zaman yayını kapatabilirsiniz. Beşiktaş kulübüne ait haberleri canlı yayınları takip ederek öğrenebilirsiniz. Kaliteli yayınları kaçırmadan hızlı ve kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. çapa escort

Kanal Adı: Bjk Tv
Kategori: Spor