Düğün Tv

Düğün Tv

Avrupa’daki gurbetçilerin yapmış oldukları düğün törenlerini ve görüntülerini ekrana getirmeye devam eden tek düğün kanalı, 2018 yılı itibariyle yayın hayatına devam etmektedir. Yayınını resmi web sitesi üzerinden sürdüren televizyon kanalı bir süre önce Radyo ve Televizyon Üst Kurulu kararınca kapatılan kanallar listesinde yer almıştır.

Televizyon kanalının yeniden Türksat 4A uydusuna dönme yolundaki alt yapı çalışmaları sürdürülmekte olup 2018 yılının içerisinde mutlaka yeniden uydu yayıncılığı da yapacağı yetkililer tarafından belirtilmektedir.

Şimdilik sadece canlı olarak internet televizyonculuğu olarak kendi sitesi üzerinden üyeleriyle buluşan kanalda birbirinden özel kareler, gelin ve damadın nişan ve düğün töreni ile konukların duygu ve düşünceleri ekrana yansıtılmaktadır. Bu anlamda televizyon kanalı tamamen Türkiye’de bir ilke imza atarak daha önce hiçbir televizyon kanalı tarafından yapılmamış canlı düğün organizasyonundan kareleri bant yayını ile seyircilere sunmaktadır. Yüksek çözünürlük kalitesinde izlenebilen televizyon kanalı, resmi web sayfasından takip edilebilmektedir. Ayrıca siz de düğününüzü ekrandan izlemek istiyorsanız hemen başvuruda bulunarak düğününüzün ekrandan görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda da düğün çekim organizasyonu hizmetleri de verilmektedir. Havadan drone kamera sistemleriyle yapılan 4K kalitesindeki düğün çekimleriyle sıra dışı görüntüler ekrana getirilmektedir.

Bu bakımdan düşünülecek olunduğu zaman Düğün TV çok yakın zamanda yeniden hasrete son verecek yepyeni yüzüyle Türkiye üzerinden de yayın hayatına devam edecektir. Televizyon kanalını şimdilik resmi adresi üzerinden canlı olarak izlemeniz mümkün.

Kanal Adı: Düğün Tv
Kategori: Ulusal