Euro Star

Euro Star

Doğuş Yayın Grubuna (DYG) bağlı olarak yayın yapan ve Star TV ile eş zamanlı olarak canlı yayınlarını yürütmeye devam eden önde gelen televizyon kanalıdır. Televizyon kanalı aynı zamanda Türk televizyonculuk tarihinin ilk özel televizyon kanalı özelliğiyle de her alanda ilklere imza atmış kanaldır. Televizyon kanalının yayın politikası genel izleyici kitlesine hitap etmektedir. Bu bakımdan her kesimden insanları bir arada buluşturan bir televizyonculuk anlayışı hakim olmaktadır. Öne çıkan dizileri arasında günlük televizyon dizisi Beni Affet ekranların en uzun soluklu günlük dizisi olması yönüyle dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra Nazlı Çelik ile Ana Haber bülteni tarafsız, gerçekleri fotoğraf gerçekliğinde yansıtan bir yapısıyla dikkat çekmektedir.

Euro Star ayrıca Börü adlı diziyi de Star TV ortak yayınıyla birlikte izleyicilerine sunmaya devam eder. Televizyon kanallarının tarihi dizi çekimine yönelik olarak Börü Türkiye’deki tüm yakın dönem gelişmelerini ve bunların tarihteki perde arkalarını izleyicilerle buluşturmaktadır. Bunun dışında aşk dizileri olarak Dolunay, Ufak Tefek Cinayetler, Fazilet Hanımın Kızları gibi dizileri de sıklıkla takip edilen dizileri arasında yer almaktadır.

Euro Star televizyonunu kesintisiz olarak yüksek çözünürlük kalitesinde seyredebilmeniz için şu güncel frekans değerlerini barındırmanız gerekmektedir:

Türksat 4A uydusu üzerinden; 11916 frekans ve 30000 sembol oranı, 3/4 fec değeri, dikey/vertical yayın yapmaya devam etmektedir.

Tüm bu özellikleri doğrultusunda değerlendirilecek olunursa her anlamda profesyonellikten ödün vermeden çalışmalarını yürütmektedir.


Betebet

Cratosslot

Jojobet Giriş

Betmatik

Kanal Adı: Euro Star
Kategori: Ulusal