Habertürk Tv

Habertürk Tv

Habertürk Tv, Ufuk Güldemir tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Kurucusunun ölümünden sonra ise Ciner Grubuna satılan kanal, ülkemizin en önemli haber kanallarından birisi olarak değerlendirilmektedir. Özellikle gündemi takip eden haberleri, programları ve olaylara geniş açıdan bakan yorumcuları ile gündeme ilişkin bilgi sahibi olup, bilgilenmek isteyenlerin, bu isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

Yirmi Dört saat yayın ilkesine göre program akışını düzenleyen kanal, o gün içinde olan tüm olayları tarafsız ve olaylara farklı pencerelerden bakabilen uzmanlara da söz hakkı vererek, tüm hatları ile değerlendirmelerin sunulmasına önem veren bir çizgi izlemektedir. Gece ve gündüz fark etmeden, meydana gelen son dakika gelişmeleri konusunda da en hızlı ve doğru şekilde haber sunmaya özen gösteren, Habertürk Tv kanalını izleyerek, sizlerde en tarafsız ve hızlı şekilde gelişmelerden haberdar olma şansını yakalayabilirsiniz.

Sizlerden gelen değerlendirmeleri ve yorumları da sunmak için her türlü sosyal medya platformunda da aktif olarak faaliyet gösteren, bu haber kanalı ile sizlerin gündeme ilişkin yorumlarınızda kamuoyu ile paylaşılma şansını yakalayabilir. Sizler de bu özellikleri ile dikkat çeken Habertürk Tv kanalını, canlitvfull.com internet sitesi üzerinden donmadan ve en kaliteli görüntü formatı ile izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Kanal Adı: Habertürk Tv
Kategori: Haber