İdman Tv

İdman Tv

Azerbaycan, Bakü merkezli olarak uzunca bir süreden beri hizmet veren televizyon kanalı hem şifresiz hem de full HD spor yayını yapması bakımından sporseverlerin uğrak noktası haline gelmeye devam etmektedir. Televizyon kanalı gerek internetten canlı yayın özelliği üzerinden izlenebilmekte olup gerekse kendisine ait güncel frekans bilgisi üzerinden televizyon üzerinden de anında seyredilebilmektedir.

Başlıca yayınları arasında UEFA maçları ve Şampiyonlar Ligi maçları HD kalitede verilmektedir. Bunun yanında televizyon kanalı üzerinde dünya kupası maçlarına da yer verilmektedir. Tüm bu özellikleriyle İdman TV dünyanın yakından takip ettiği prestijli televizyon kanalı olarak dünyada bir ilk olarak şifresiz olarak tüm maçları ekrana getiren kanal özelliğini taşımaktadır. Bu temel özelliği doğrultusunda değerlendirilecek olunursa her anlamda hassas olarak yüksek çözünürlük kalitesinde maçların izlenmesine dayanan bir hizmeti bulunmaktadır.

Bütün bu hizmetleri doğrultusunda da her anlamda kaliteli, yüksek standartlara dayanılarak gerçekleştirilen karşılaşmalara yer verilmektedir. Kanal Azerspace 1 uydusu üzerinden 11169 frekans ve 20400 sembol oranı üzerinden yatay pozisyonda ayarlanarak yüksek kalitede kesintisiz olarak anında televizyondan izlenebilmektedir.

Kanal Adı: İdman Tv
Kategori: Azeri