Kanal 24

Kanal 24

24 Ocak 2007 tarihinde kurulan ve Esmedya Gurubuna ait olan Ethem Sancak’ın imtiyaz sahibi olduğu ulusal haber kanalıdır. Güncel ve doğru haber yapmayı ilke edindiğini belirten kanal ülkenin nabzını tutan tartışma programları da yayınlamaktadır. Gün boyu güncel haber akışının devam ettiği kanalda hava durumu, spor ve sanat hakkındaki son dakika gelişmeler de geciktirmeden izleyici ile buluşturulur.

Türkiye’de yayın yapan beş yüz elli üç kanal arasından en çok izlenen haber kanalları arasında yer Kanal 24 birçok yayın platformundan yayın yapmaktadır. Turksat üzerinden uydu yayınının yanında Digiturk ve D-Smart gibi kablolu yayın platformlarından da kablo yayını yapmaktadır. Kablo Tv 19.kanalda, Digiturk 40.kanalda, Tivibu 36.kanalda, Teledünya 47.kanalda, D-Smart 34.kanalda yayın yapmakta olan Kanal 24 İstanbul merkezli yayın yapan bir kanaldır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere birçok önde gelen siyasiyi ve devlet adamını yayınlarında ağırlayan kanal bünyesinde kaliteli sunucuları ve yorumcu olarak önde gelen gazeteci-yazarları barındırmaktadır. Bugüne kadar birçok ödül alan kanal en son engelsiz haber ödülünü almıştır. avrupa yakası escort

Kanal Adı: Kanal 24
Kategori: Haber