Show Türk

Show Türk

Ciner Medya Grubunun televizyon kanalı olarak yayıncılık hayatını sürdürmeye devam ediyor. Televizyon kanalı Show TV ile ortak yayıncılık anlayışı doğrultusunda yayınını sürdürmektedir. Önde gelen bir dizisi olarak Çukur dizisini, İçerde dizisini izleyicilerine sunmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra onun önde gelen yayınlarından olarak Klavye Delikanlıları ve Yeni Gelin de diğer dizileri arasında gelen yapımlarını oluşturmaya devam eder. Türkiye’nin ana haber bülteni sloganıyla hareket eden Ece Üner İle Show Ana Haber bülteni de dikkat çeken programlarından bir diğeri olup ortak yayın halinde Show TV – Show Türk ortak yayınıyla ekranlara gelmeye devam eder.

Genel izleyici kitlesine dayanarak tüm kesime hitap eden televizyon kanalında modadan magazine, müzikten kültüre, yemekten aşka dair her ne alan varsa tüm bu alanlarda programları bulunmaya devam eder. Böylece her anlamda kaliteli, yüksek standartlardan taviz vermeksizin yayıncılık ilkesiyle hareket etmeye devam eder. Bu yayıncılık ilkelerinden bir başka özelliğini meydana getirmesi bakımından öne çıkan yapımları bulunmaktadır.

Televizyon kanalını kesintisiz izlemek için uydunuzun güncel frekansının ayarlı olması gerekir. Show Türk güncel frekans değerleri şu şekildedir:

Türksat 4A uydusu üzerinden;

11045 frekans
4800 sembol oranı
3/4 fec değeri

Yatay-horizontal olarak yayın hayatına kaldığı yerden kesintisiz olarak devam etmeyi sürdürmektedir. Bu anlamda da televizyon kanalı her anlamda ilkeli, tarafsız ve genel izleyici kitlesine hitap eden bir yayıncılık anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

1xbet giriş
deneme bonusu
melbet giriş
youwin giriş

cratosslot

Kanal Adı: Show Türk
Kategori: Ulusal