TV 360

Tv 360

TV 360 son zamanlarda gerek eğlence kuşağı olsun, gerek sinema kuşağı olsun, gerekse yerli dizileri olsun öne çıkan TV kanallarından birisidir. Güvenilir program tercihleri ile izleyicileri tarafından saygın bir konumda görülmektedir. Farklı müzik tarzlarını tanıtan programları, rehber niteliğindeki çocuk programları, yarışma programları ve özgün yapımları ile diğer TV kanallarından öne geçen bir tarza ve üsluba sahiptir. ümraniye eskort bayan

Eğitici – öğretici yanının yanı sıra aynı zamanda eğlenceli yanı ile de üne kavuşmuştur. İlk olarak yayın hayatına haber kanalı olarak başlamış ve Türkiye’nin e iyi ilk beş kanalından birisi olarak bilinmekte idi. Daha sonra ise eğlence kanalı olarak devam etmiştir.  Kanal kurulum yılı 2002’dir. Her zaman farklı kitleleri hedef alan, bu alana hizmet eden ve izleyiciler tarafından başarılı bulunan bir kanal olmuştur. TV 360 televizyon programının yanı sıra web sitesi, ipad, İphone uygulamaları ve İOS uygulamaları olarak hizmet vermektedir. İnternet üzerinden online şekilde de canlı yayın akışı sayesinde takip edilebilmektedir.

Gündüz yayımlanan programlarının yanı sıra geç saatlere kadar aktif, eğlenceli ve eğitici şekilde var olan programlarına devam etmektedir. İzleyiciler gün boyu farklı mekanlarda farklı uygulamalar üzerinde kanala erişebilmekte ve kesintisiz yayını izleyebilmektedir. Sağlık konusunda yayımlanan programları da kanalın içeriğini epey bir zenginleştirip faydalı hale getirebilmektedir. Hayatın tüm renklerini, farklı hedef kitlelerine aynı zamanda ya da değişik zaman dilimlerinde sunabilen TV 360 izleyicilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Kanal Adı: TV 360
Kategori: Haber, Ulusal