TV EM

Tv Em

 

7 Ocak 2012 tarihinde Tek-Art Holding tarafından kurulmuştur. Televizyon kanalı bir döneme damga vuran Bonanza ve Kara Şimşek dizilerini yeniden yayınlamasıyla ilgi uyandırmıştır. Bunun gibi yayıncılık anlayışında daima nostaljik dizilere yer vererek izleyicilerini eskiye götürmek ve nostalji kuşağında bir yolculuğa çıkarmaktır. Bu bakımdan Tv Em kanalı her anlamda nostaljik yayın anlayışı doğrultusunda çalışmalar yürüten bir televizyon kanalı olarak dikkat çekmeye devam eder. Aynı zamanda televizyon kanalı diziler kadar dünyanın seçkin sinema filmlerine de yer vererek bu anlamda çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir. Tüm boyutlarıyla bu alana yönelik olarak ilkeli yayıncılık anlayışı doğrultusunda hizmetlerini ortaya koyarak etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Televizyon kanalı Türksat 4A uydusu dışında D-Smart ve Tivibu yayın platformları üzerinden de kesintisiz televizyon yayıncılığı hizmetini HD kalitede sürdürmektedir. Bu anlamda da D-Smart ve Tivibu üzerinden 48. kanaldan ilkeli yayıncılık anlayışı doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Televizyon kanalının SD kalitede gerçekleştirdiği diğer frekans değerleri ise şu şekilde belirtilebilir:

Türksat 4 A üzerinden;

– 12345 frekans
– 30000 sembol oranı
– 3/4 fec değeri üzerinden kesintisiz yayıncılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Bütün bu özellikleri doğrultusunda değerlendirilecek olunursa her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin, yüksek standartlar çerçevesinde profesyonelce hizmet ortaya konulmaktadır. Ayrıca televizyonculuk ilkelerine bağlı kalarak RTÜK kurallarına bağlı televizyon yayıncılığına yönelik hizmetlerini kapsamı geniş halde tutmaya devam eder.

Kanal Adı: TV EM
Kategori: Haber, Ulusal